تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

   
  DSCF7798
  دیارملکان: مدیرعامل مرکز معلولین مکتب الرسول ملکان گفت بر اساس ارزشیابی های صورت گرفته این مرکز در سال 93همچون سال قبل در رتبه درجه یک قرار گرفت

  به گزارش دیارملکان، داوود کامرانی در گفتگویی با خبرنگاران به تاریخچه تاسیس  مرکز معلولین مکتب الرسول ملکان اشاره کرد و افزود: این مرکز از سال ۸۴ تاسیس شده و در حال حاضر در ۲ بخش امور اجتماعی و امور توانبخشی فعالیت می کند.

  وی به فعتالیت های این مرکز در امور اجتماعی اشاره کردو گفت: در این بخش برای ۲۷۰نفر اقدام به تشکیل پرونده شده که خداتی از قبیل ارائه خدمات درمانی و پرداخت مستمری نیز اقدام بعمل آمده است.

  وی یادآور شد این مرکز با ظرفیت یارانه ای ۵۶ نفر و ظرفیت اسمی ۷۰ نفری متشکل از دختران معول ذهنی از سراسر استان و با اشتغال زایی ۱۶ پرسنل اداری در حال فعالیت می باشد.

  وی از فعالیت بخش های مختلف از قبیل فیزیوتراپی، کاردرمانی، کفتار درمانی و دندانپزشکی خبر داد و گفت: همچنین در رشته های فنی و حرفه ای از قبیل فرشبافی،کاموابافی تعداد ۱۰ تن از مددجویان ضمن دریافت کارت مهارت فنی و حرفه ای در کارگاه آموزشی این مرکز مشغول آموزش و فعالیت می باشند.

  وی با بیان اینکه  صندوقهای صدقات این مرکز در دستگاههای دولتی ملکان  ایجاد شده اند افزود:  مردم نوعدوست این شهرستان طی سالهای گذشته کمک های نقدی و غیرنقدی خوبی به مددجویان داشته اند که در خور تقدیر و قدردانی است.

  وی افزود هموطنان عزیز می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب های:

    بانک ملت :       6775916841            شماره کارت بانک تجارت: ۶۰۶۱- ۹۱۶۶- ۵۳۹۹- ۶۲۷۳

  بانک ملی : ۰۱۰۶۰۰۵۶۲۳۸۰۰۹            بانک کشاورزی: ۲۰۴۹۷۲۹۷۴

  بانک انصار: ۱-۷۴۵۶۷۲۵-۸۲۲-۱۱۲۸       بانک توسعه تعاون: ۲-۲۱۶۵۹۵۸-۱۱۱-۱۱۰۹  

  واریز نمایند.

  وی در مورد زیباسازی محوطه مرکز معلولین دخترانه مکتب الرسول ملکان نیز یادآور شد: که بمنظور زیباسازی محوطه مرکز و ایجاد رفاه بیشتر برای مددجویان، اقدام به محوطه سازی ،نقاشی ساختمانها ،کف سازی  نموده ایم.

  کامرانی در خصوص برگزاری اردوهای مختلف افزود: این مرکز علاوه بر اینکه همه ساله در اردیبهشت ماه اقدام به اردوی زیارتی مشهد برای مددجویان می نماید همچنین اردوهای منطقه ای نیز در فصول مختلف سال برگزار می کند.

  مدیر این مرکز در پایان به مسایل و مشکلات موجود در این مرکز هم اشاره کرد و گفت: ما با کمبود نیروی انسانی و نبود پزشکان اعصاب و روان و مغز و اعصاب مواجه هستیم که به اجبار باید به شهرستان های همجوار عزیمت کنیم.

  وی همچنین افت فشار آب را نیز یکی از مشکلات دیگر این مرکز نگهداری عنوان کرد و خواستار مساعدت مسئولین امور آب و فاضلاب شهرستان در این خصوص گردید.


  این مطلب تا کنون 51 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 31 تير 1394 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 26 مهر 1396

 • تعداد وبلاگ :55475
 • تعداد مطالب :158939
 • بازدید امروز :306504
 • بازدید داخلی :22620
 • کاربران حاضر :197
 • رباتهای جستجوگر:416
 • همه حاضرین :613